Powrót do listyDamy w pałacu fotografie Bogny Hes w tomaszowskim Muzeum

W piątek, 20 lipca 2018 r. w tomaszowskim Muzeum im. Antoniego hr. Ostrowskiego odbyła się uroczystość otwarcia niecodziennej wystawy fotografii Bogny Hes.

To już czwarta wystawa radnej powiatu Tomaszowskiego. Pod wiele mówiącym tytułem „Damy w pałacu” fotografka ujęła młodziutkie modelki wystylizowane na dworskie damy, kiedy to w zeszłym roku trwała Konferencja Białych Dam podczas Nocy Muzeum. Damy czyli uczennice Szkoły Podstawowej nr 14 i uczennica liceum pod okiem nauczycielek Mirosławy Płachety i Ewy Świderskiej -Stańczak przygotowując spektakl podsumowujący 90 lat tomaszowskiego muzeum, ucharakteryzowane przez Państwa Izabelę i Włodzimierza Białkowskich stały się doskonałym tematem dla talentu fotograficznego Bogny Hes. Modelki wcielają się w damy z Janowca, Nieborowa Golubia, Łańcuta i z pałacu Ostrowskich.

Dyrektorka muzeum w Tomaszowie Mazowieckim, Dorota Bill-Skorupa zaprasza wszystkich do odwiedzania wystawy, którą można oglądać do 9 września 2018 r.

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook