Powrót do listyDargfil Tomaszów Mazowiecki rozpoczyna w sobotę rozgrywki

24 sierpnia na auli Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Tomaszowie odbyła się konferencja prasowa inaugurująca rozgrywki I Ligi Kobiet w sezonie 2017/2018.

Dargfil Tomaszów Maz. po przerwie wrócił do I ligi, a tak kapitan drużyny, Magdalena Kapała, komentuje drogę do awansu: Nasza droga do awansu była ciężka, dużo meczy, wyjazdów ale większość z tych meczy udało nam się wygrać. Cały zespół walczył do samego końca w każdym jednym spotkaniu i cieszymy się, że udało nam się wrócić do I ligi.

Drużyna trafiła do grupy północnej, gdzie jest trzech spadkowiczów z ekstraligi, zatem zapowiada się pracowity sezon. Zespół zasiliło 5 nowych zawodniczek, 2 z ekstraligi, 1 z Piotrkovii i 2 z Żelechlinka. W tą sobotę dziewczyny zagrają przeciwko KKP  Bydgoszcz w  Tomaszowie na boisku na boisku przy ul. Nowowiejskiej. Nasze piłkarki rozegrają mecze kolejno z : Błękitni Stargard, LG Gdańsk, KS Raszyn, UKS SMA Łódź, Polonia Poznań, Stomilanki Olsztyn, Medyk II Konin, Sztorm AWFiS.

Dargfil Tomaszów Mazowiecki powstał w 1997 roku.

 

                                
       
       
       
       
       

 

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook