Powrót do listyDawna Budowlanka nabiera kształtu

Na terenie rewitalizowanym w ramach projektu Rozwój potencjału społeczno-gospodarczego obszaru rewitalizowanego przy ulicy Farbiarskiej w Tomaszowie Mazowieckim poprzez utworzenie Centrum Animacji Społecznej” kontynuowane są prace w obrębie budynków. Na budynku E zamontowane zostały panele fotowoltaiczne. Kontynuowane są prace w zakresie zagospodarowania terenu. Wykonane zostało boisko wielofunkcyjne wraz z boiskiem do tenisa i trybuną.

Projekt nr WND.RPLD.06.03.02-10-0012/17 jest współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz budżetu państwa w ramach  Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego na lata 2014-2020 Oś Priorytetowa VI Rewitalizacja i potencjał endogeniczny regionu  Działanie VI.3 Rewitalizacja i rozwój potencjału społeczno-gospodarczego  Poddziałanie VI.3.2 Rewitalizacja i rozwój potencjału społeczno-gospodarczego

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook