Powrót do listyDla miłośników świnek morskich… i nie tylko

Już 14 lipca w Oddziale dla Dzieci i Młodzieży Miejskiej Biblioteki Publicznej (pl. Kościuszki 18) w Pokoju Bajek o godz. 10.00 odbędzie się spotkanie dla dzieci „Mój zwierzęcy przyjaciel” z okazji Międzynarodowego Dnia Świnki Morskiej.

W tym dniu miłośniczka tych zwierząt Ewa Duczkowska porozmawia z najmłodszymi na temat opieki i pielęgnacji świnek morskich. Nie zabraknie również prezentacji książek z księgozbioru biblioteki, których bohaterami są zwierzęta. Dzieci będą miały okazję opowiedzieć o swoich pupilach, które mają w domach. Na zakończenie spotkania odbędzie się projekcja bajki z ulubionymi zwierzęcymi bohaterami małych czytelników. Zajęcia wpisują się w cykl spotkań edukacyjnych „Dzieci, ryby i psy… – każdy ma swój głos” dla najmłodszych organizowanych przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Tomaszowie Mazowieckim oraz Amicus Canis – Fundację na Rzecz Zwierząt Skrzywdzonych. Partnerami tego edukacyjnego przedsięwzięcia są również: Urząd Miasta oraz Zarząd Dróg i Utrzymania Miasta w Tomaszowie Mazowieckim.

Biblioteka prosimy o wcześniejsze zgłoszenie grup pod numerem telefonu: (44) 724-61-06.,

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook