Powrót do listyDni Inowłodza

Zapraszamy wszystkich do udziału w Dniach Gminy Inowłódz, które odbędą się w dniach 25 – 26 sierpnia 2018 r. Jest to impreza sportowo-rozrywkowa dla osób dorosłych i młodzieży i dzieci chcących spędzić wyjątkowo ostatnie chwile wakacji. Stawiamy na aktywny wypoczynek, integrację oraz dobrą zabawę
W sobotę zaplanowano turnieje sportowe o Puchar Wójta Gminy Inowłódz: m.in. piłka nożna, plażowa piłka siatkowa, gminne zawody sportowo – pożarnicze, a wieczorem zabawę taneczną.
W niedzielę tradycyjnie na terenie OSiR w Inowłodzu odbędzie się Turniej Sołectw Gminy Inowłódz. Przygotowany został blok atrakcji dla najmłodszych, ja również ciekawy program artystyczny na scenie. Dobrą zabawę gwarantuje Zespół DRESZCZE, a tegoroczną Gwiazdą wieczoru będzie NOWATOR.

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook