Powrót do listyDni otwarte w ZSP 1

Zapraszamy serdecznie na Dni Otwarte ZSP nr 1, które odbędą się 12 kwietnia 2024 roku. Społeczność uczniowska, dyrekcja oraz grono pedagogiczne szkoły im. Tadeusza Kościuszki zapraszają uczniów klas ósmych wraz z nauczycielami i rodzicami do zapoznania się z ofertą edukacyjną.

Podczas tego wyjątkowego wydarzenia goście, będą mieli okazję uczestniczyć w prezentacjach zawodów, pokazach w pracowniach zawodowych, a także podziwiać talenty uczniów. Przygotowano także konkursy z atrakcyjnymi nagrodami, które na pewno zainteresują ósmoklasistów.

Nauczyciele i uczniowie czekają niecierpliwie na przybycie gości! Chętnie przedstawią i omówią wszystkie kierunki kształcenia, sposób rekrutacji, przebieg nauki, praktyk zawodowych, a także zdawania matury i egzaminów zawodowych. Będzie to doskonała okazja, aby lepiej poznać szkołę oraz zastanowić się nad swoją przyszłą edukacyjną.

Do wszystkich zainteresowanych. Dni Otwarte to doskonała okazja, aby odkryć możliwości, jakie daje nauka w ZSP nr 1.

Agnieszka Podwysocka

 

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook