Powrót do listyDo 5 lat grozi 53-letniej kobiecie za kradzież w sklepie

Policjanci z tomaszowskiej komendy zatrzymali 53-letnią kobietę, która w sklepie ukradła artykuły spożywcze i chemiczne o wartości ponad 900 złotych. Mundurowi odzyskali część zrabowanego mienia, które niebawem powróci na sklepowe półki. Kobieta odpowie za przestępstwo, za które grozi jej kara do 5 lat więzienia.

12 lipca 2022 roku tomaszowscy kryminalni uzyskali informację o kobiecie, która mogła dokonać kradzieży sklepowej. Pogłębiając wiedzę w tym zakresie dotarli do jednego ze sklepów położonych na terenie miasta, gdzie w rozmowie z obsługą potwierdzili uzyskaną informację. Jak ustalili, 9 lipca 2022 roku nieznana im kobieta, skradła wyroby alkoholowe, spożywcze, chemiczne i przemysłowe o łącznej wartości ponad 900 złotych. Policjanci wytypowali kobietę i pojechali by ją  zatrzymać. Dobre rozpoznanie osobowe spowodowało, że funkcjonariusze zauważyli ją wśród przechodniów, których mijali na ulicy Warszawskiej. Tam dokonano zatrzymania 53-letniej mieszkanki Tomaszowa, co było dla niej kompletnym zaskoczeniem. Przyznała się do popełnionej kradzieży. W jej mieszkaniu mundurowi zabezpieczyli część skradzionych trzy dni wcześniej towarów, które niebawem powrócą na sklepowe półki. Amatorka cudzej własności usłyszała zarzut kradzieży, za co grozi jej kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności.   

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook