Powrót do listyDobre zakończenie roku dla kręglarzy Pilicy Tomaszów Mazowiecki

W ubiegły weekend rozegrane zostały Mistrzostwa Polski Par oraz eliminacje indywidualne w kręglarstwie klasycznym w Tucholi. W sobotę, 18 grudnia, para Pilicy Konrad Mocarski-Michał Dębicki zdobyła brązowy medal. Do półfinału indywidualnego weszli obaj zawodnicy. Konrad Mocarski na 4 pozycji z wynikiem 586, a Michał Dębicki na 9 miejscu (564).

W niedzielę, 18 grudnia, rozgrywane były półfinały i finały. W półfinale odpadł Michał Dębicki kończąc ostatecznie na 10 pozycji (544), a Konrad Mocarski wszedł do ścisłego finału na 2 miejscu z wynikiem 587. W finale tomaszowski zawodnik nie miał sobie równych i deklasując pozostałych zawodników zdobył złoty medal Mistrzostw Polski z wynikiem 621 kręgli.

 

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook