Powrót do listyDodatkowe ograniczenia w ruchu na ulicy Mireckiego w Tomaszowie Mazowieckim

W związku z prowadzoną rozbudową drogi wojewódzkiej nr 713 w Tomaszowie Mazowieckim informujemy, że od 30 marca do 13 kwietnia, na odcinku ulicy Mireckiego (od Szczęśliwej do mostu na Pilicy), zostanie całkowicie zamknięty ruch (łącznie z pojazdami ciężarowymi posiadającymi pozwolenia na przejazd przez plac budowy, ze względu na prowadzoną działalność gospodarczą). Zakaz nie będzie dotyczył dojazdów do posesji samochodami osobowymi.

Zamknięcie jest konieczne dla zachowania bezpieczeństwa pracowników budowy i uczestników ruchu drogowego. W tym okresie wykonawca robót przystąpi do wykonania prac przy kanalizacji sanitarnej (głębokie wykopy w szalunkach w osi drogi uniemożliwią bezpieczny przejazd połową jezdni).

W związku z powyższym samochody ciężarowe z pozwoleniami na przejazd, będą w tym okresie kierowane na objazd dla pojazdów powyżej 3,5 t przez: Spałę – Inowłódz – Opoczno.

Za powstałe utrudnienia przepraszamy.

Źródło: Zarząd Dróg Wojewódzkich w Łodzi
Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook