Powrót do listyDokonał rozboju w barze, pobił pracowników, grozi mu kara do 12 lat pozbawienia wolności

Tomaszowscy kryminalni zatrzymali 18-letniego sprawcę rozboju. Policjanci patrolując miasto zauważyli uciekającego mężczyznę, więc ruszyli za nim w pościg. Okazało się, że kilka minut wcześniej dopuścił się on rozboju na pracownikach baru. Decyzją sądu podejrzany został tymczasowo aresztowany.

Do zdarzenia doszło 12 października 2018 r. o godz. 23.50 w Tomaszowie Mazowieckim. Do jednego z lokali gastronomicznych wszedł mężczyzna i poprosił siedzących przy stoliku klientów o 10 złotych. Po odmowie podszedł do lady baru i te same słowa skierował do pracowników, którzy poprosili go aby usiadł przy stoliku. Wtedy mężczyzna stał się agresywny. Wykrzykując wulgaryzmy, wtargnął za ladę. Próbował zabrać kasetkę z pieniędzmi, uderzając pięścią w twarz obu pracowników. W trakcie szarpaniny napastnik chwycił nóż elektryczny i tępym końcem uderzył jednego z nich w głowę. Gdy mężczyzna nie zdołał ukraść pieniędzy, uciekając zabrał z lady telefon komórkowy jednego z pokrzywdzonych. Podczas ucieczki 18-latek został zauważony przez policjantów patrolujących miasto i po krótkim pościgu zatrzymany. Za rozbój grozi kara do 12 lat pozbawienia wolności. Decyzja sądu 18-latek został aresztowany na 3 miesiące z zastrzeżeniem zmiany z chwilą złożenia poręczenia majątkowego w wysokości 50.000 złotych. Funkcjonariusze odzyskali również skradziony telefon.

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook