Powrót do listyDzień Osób z Niepełnosprawnością w ZUS

Tomaszowski ZUS w sposób szczególny i niekonwencjonalny odnotował 2 grudnia – Dzień Osób z Niepełnosprawnością.

W salach obsługi klientów przy ul. Mościckiego pojawiły się punkty poradnictwa, a oprócz tego do tomaszowskie placówki przybyli goście: podopieczni Warsztatów Terapii Zajęciowej kierowanych przez Krystynę Jaros oraz przedstawiciele Stowarzyszenia Diabetyków. Gośćmi specjalnymi były przedszkolaki z Przedszkola nr 19 przy ul. Strzeleckiej.

Podopieczni WTZ ustawili stragan z własnoręcznie wykonanymi ozdobami świątecznymi, które świetnie się sprzedawały. Przedszkolaki zaś poznawały tajniki pracy w ZUS zadając przy okazji mnóstwo pytań: czym jest cukrzyca?, czy trzeba szczególnie uważać na kolegę z cukrzycą i dlaczego?, czym jest ZUS?, kto to jest osoba niepełnosprawna? jak się pomaga niepełnosprawnemu? Niektórzy dotarli nawet do dyrektorskiego gabinetu i przymierzali się do stołka, a raczej fotela…

Dzień wcześniej grupa 6- i 5-latków ze wspomnianego przedszkola przeszła warsztaty – jak zachowywać się w stosunku do osób z niepełnosprawnością.

zus4 zus2
Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook