Powrót do listyDzień patriotyzmu w przedszkolu w Wiadernie

W związku z obchodami 100 -letniej rocznicy odzyskania niepodległości w środę 24 października nauczycielki Publicznego Przedszkola w Wiadernie zorganizowały konkurs recytatorski o tematyce patriotycznej dla dzieci z trzech grup wiekowych 4, 5 i 6 latków.
Całą uroczystość rozpoczęto od hymnu państwowego „Mazurek Dąbrowskiego”, po którym rozpoczął się przegląd przygotowanych przez dzieci wierszy patriotycznych. Dzieci prezentowały poezję wybitnych poetów tj. Władysław Bełza , Joanna Białobrzeska, Czesław Janczarski, Ryszard Przymus, Julian Tuwim, Maria Łaszczuk,Włodzimierz Domeradzki. Łącznie w konkursie wystartowało 26 osób.
Podczas obrad komisji konkursowej odbył się „Quiz o Polsce”w czasie którego dzieci mogły się zmierzyć z posiadaną przez siebie wiedzą o swoim kraju.
Komisja wybrała trzech zwycięzców z każdej grupy wiekowej oraz przyznała cztery wyróżnienia.
To była niezapomniana lekcja patriotyzmu.

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook