Powrót do listyDzień Popcornu w „Tęczowej Akademii”

W styczniu obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Popcornu. Dlatego też przedszkolaki z „Tęczowej Akademii” w Szkole Podstawowej nr 12 im. Jana Pawła II w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 2 w Tomaszowie Mazowieckim postanowiły włączyć się w te niecodzienne obchody.

W czasie zajęć obejrzały film, z którego dowiedziały się z czego i jak powstaje popcorn. Przy okazji wykonały także kilka ćwiczeń oddechowych z użyciem popcornu, które pozytywnie wpływają na doskonalenie umiejętności mówienia. Z wielkim zaangażowaniem wykonały także popcornowe drzewka bardzo przypominające roślinność w scenerii  zimowej.

Tego dnia nie zabrakło także seansu z bajką edukacyjną oraz popcornem w roli głównej, poprzedzonej pogadanką na temat zasad dobrego zachowywania się w kinie. To był bardzo wesoły, popcornowy dzień.

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook