Powrót do listyEko Pociąg odbył swoją pierwszą podróż z Łodzi do Spały

Pierwsze przejazdy Eko Pociągu, które odbyły się w weekend 6-7 lipca 2019 r. już za nami. Uczestnicy mogli skorzystać z wycieczek zapoznających z podstawami edukacji ekologicznej poprzez zwiedzanie oraz formę nauki poprzez turystykę i krajoznawstwo.
Założeniem projektu jest upowszechnienie wiedzy o przyrodzie jak również wpłynięcie na poziom świadomości ekologicznej i propagandowej konkretnych zachowań, korzystnych dla środowiska naturalnego. Wszyscy, którzy skorzystali z przejazdu mogli również wypożyczyć rower i przejechać malowniczo położoną ścieżką pieszo rowerową wiodącą ze Spały do Inowłodza.Trzecia grupa skorzystała z możliwości zwiedzania Inowłodza z przewodnikiem, który przedstawił najciekawsze walory przyrodnicze oraz zabytki.
Kolejne przejazdy już w najbliższy weekend 13-14 lipca aż do 24-25 sierpnia. Zachęcamy gorąco wszystkich do skorzystania z bezpłatnych przejazdów Eko Pociągiem na trasie Łódź-Spała oraz bezpłatnych wycieczek po Spale i Inowłodzu. Każdy z uczestników otrzyma pamiątkowy upominek. Istnieje możliwość rezerwacji miejsc telefonicznie po nr tel. 537 538 442 oraz 515 068 643 oraz mailowo promocja@inowlodz.pl. Serdecznie zapraszamy.

 

 

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook