Powrót do listyEwaradzi… gościnnie w Londynie na Fashion Week Festiwal, luty 2017

Londyn uchodzi za jedno z najlepiej ubranych miast świata. To moje ulubione miasto mody – pisze wprost z Londynu znana tomaszowianka, Ewa Radziewicz. – Szczególnie w czasie Festiwal Fashion Week można nacieszyć oczy i duszę różnorodnością i magią kreatywności.
Modą interesuje się cały świat. Londyn, to jedna z największych stolic świata pokazująca jej trendy. Międzynarodowi projektanci prezentują propozycje na kolejne sezony. Aktualnie w stolicy Wielkiej Brytanii poznajemy kolekcje jesień-zimę 2016/17.

Trendy „dzieją się” nie tylko na wybiegu, ale również pokazują street style. Oczywiście za sprawą najlepiej ubranych stylistek, redaktorek mody oraz blogerek, świat natychmiast obiega informacja naszpikowana modowymi newsami.

Nie możemy mieć pretensji do nikogo, że polska szara rzeczywistość nie jest jeszcze gotowa na kreatywność w wielu dziedzinach życia. Na szczęście moda rozwija się swoimi torami, przekracza granice, a w Londynie kreatywności nie brakuje. O trendach 2017 więcej już wkrótce. Również dla czytelniczek i czytelników FORMAT3A.

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook