Powrót do listyFabuła ulubionej baśni, czy może stać się powodem awantury?

Owszem może, jeśli wprowadzi się pewien nieoczekiwany zwrot wydarzeń. Na pytanie jaki i w którym miejscu najlepiej zapytać dzieci. To one bowiem posiadają nieograniczoną wyobraźnię, dzięki której w ułamek sekundy można przenieść się na odległą planetę, zobaczyć nieistniejący kolor, posmakować najdziwniejszy owoc czy zmienić bieg wydarzeń pewnej historii…
Stało się to 22 lutego w Miejskim Centrum Kultury, filii MOK na pierwszych warsztatach literacko – plastycznych pt. ,,Baśniowa awantura”. Uczestnicy po krótkich zabawach integracyjnych przystąpili do zadania literackiego. A zaczęło się klasycznie: ,,Dawno, dawno temu, za górami, za lasami…”. W klimacie baśniowej opowieści kontynuowano nową wersję ,,Czerwonego Kapturka”. Nie zabrakło bohaterów takich jak Leśniczy, Babcia czy Wilk. Do czego służył bohaterom helikopter i co ma do tego Tłusty Czwartek można przekonać się czytając naszą alternatywną wersję bajki. Ilustracje do bajki uczestnicy tworzyli na bieżąco w swojej ulubionej technice plastycznej.
Miejskim Centrum Kultury, filii MOK zaprasza na kolejne warsztaty ,,Baśniowej awantury”, na których wyobraźnia i kreatywność działają na najwyższych obrotach. Trzeba jednak uzbroić się w silne argumenty, bo kto wie, może koledzy i koleżanki będą mieli ochotę na małą awanturę.

Baśniowa awantura do poczytania

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook