Powrót do listyFerie w bibliotece

Oddział dla Dzieci i Młodzieży Miejskiej Biblioteki Publicznej zaprasza dzieci w wieku od 7 do 12 lat do udziału w zimowych warsztatach pod nazwą: „W krainie bibliotecznych rozmaitości”.

Spotkania będą się odbywały codziennie od poniedziałku do piątku w godz. od 10.00 do 13.00 w pierwszym tygodniu ferii zimowych czyli od 13 do 17 stycznia.

Na najmłodszych czeka moc atrakcji: poranki z książką, zajęcia literackie oraz plastyczne, zabawy ruchowe, gry kinect, seanse filmowe. Podczas zimowych warsztatów odbędą się zajęcia z zaproszonymi gośćmi. I tak:  przedstawiciele Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego przypomną dzieciom o bezpiecznym, zimowym wypoczynku,  Stowarzyszenie „Topory” zaprosi uczestników warsztatów na spotkanie z planszówkami, natomiast dzięki uprzejmości Centrum Edukacyjnego „Twój Robot Tomaszów”, najmłodsi będą uczestniczyć w zajęciach z  robotyki. Dzieci wezmą udział także  w sportowych zajęciach w AcademiiGorila. Zapisu na zimowe warsztaty w bibliotece można dokonać w Oddziale dla Dzieci i Młodzieży przy placu Kościuszki 18, więcej informacji mogą Państwo uzyskać pod numerem telefonu: 44 724-61-06. Wstęp jest wolny, ilość miejsc ograniczona.

Pełna oferta pod linkiem:

Ferie_2020

 

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook