Powrót do listyFerie z biblioteką

W okresie ferii zimowych, które w tym roku w naszym województwie przypadają w terminie 16 – 27 stycznia, Oddział dla Dzieci i Młodzieży Miejskiej Biblioteki Publicznej przygotował interesującą propozycję zajęć dla dzieci w wieku od 7 do 12 lat.

W programie „Ferii zimowych w Bibliotece 2017” odbędą się: zajęcia plastyczne, literackie, głośne czytanie książek, rozmowa o zachowaniu bezpieczeństwa w sieci, warsztaty kulinarne, gry planszowe, gry Kinect, rebusy, łamigłówki i inne zabawy integracyjne oraz poczęstunek.

Spotkania będą się odbywały codziennie od poniedziałku do piątku w godz. 10.00-13.00. Do wyboru jest pierwszy bądź drugi tydzień zajęć.

Formularze zgłoszeniowe do pobrania w Oddziale dla Dzieci i Młodzieży przy pl. Kościuszki 18. Szczegółowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu 44 724 61 06.

Ilość miejsc ograniczona. Wstęp wolny!

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook