Powrót do listy„Ferie Zimowe z GCK” w Inowłodzu

Ferie zimowe już za nami, a więc pora na podsumowanie projektu pt. „Ferie Zimowe z GCK” realizowanego przez Gminne Centrum Kultury w Inowłodzu. W ramach projektu na Zamku w Inowłodzu jak również w świetlicach wiejskich odbywało się wiele zajęć zachęcających do aktywności dzieci i młodzież z terenu Gminy Inowłódz. Każdy znalazł coś dla siebie, od zajęć z kaligrafii po turniej bilarda.

Na Zamku w Inowłodzu miały miejsce się następujące wydarzenia:13 stycznia odbył się teatrzyk „Lodowa Kraina”, 15 stycznia – warsztaty kulinarne „Ach to ciacho”, 16 stycznia to czas na wymagające skupienia i cierpliwości warsztaty z kaligrafii, a 22 stycznia powstawały „Filcowe różności” na warsztatach z szycia.

W Świetlicy Wiejskiej w Królowej Woli, 15 stycznia rozpoczęto ferie od wypieków podczas warsztatów kulinarnych „Słodkich Babeczek”. Następnie coś dla siebie mieli już pasjonaci rozgrywek sportowych, którzy 17 i 22 stycznia rozegrali odpowiednio turniej bilardowy i turniej tenisa stołowego.

Zapachy „Słodkich babeczek” unosiły się również 16 stycznie ze Świetlicy Wiejskiej w Konewce, gdzie także 18 stycznia odbył się Świetlicowy Turniej Cymbergaja oraz 23 stycznia warsztaty „Filcowe Różności”.

Świetlica Wiejska w Liciążnej 18 stycznia zorganizowała dla dzieci zabawę choinkową, a 25 stycznia odbył się Świetlicowy Turniej Bilardowy.

Świetlica wiejska w Brzustowie zapewniła wiele rozrywki sportowcom organizując 15 stycznia turniej tenisa stołowego, 16 stycznia turniej bilarda, a 22 stycznia turniej siatkówki.

Cieszymy się, że podczas wszystkich zajęć frekwencja była wysoka i że dzieci i młodzież mogli aktywnie wypocząć.

Projekt „Ferie Zimowe z GCK” został dofinansowany ze środków Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Inowłodzu.

Tekst: Piotr Gawin/Foto: GCK Inowłódz

 

 

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook