Powrót do listyFestyn Rodzinny w Zawadzie

Sobotnie popołudnie 19 sierpnia, na terenie OSP w  Zawadzie odbył się Festyn Rodzinny,  organizowany przez radę sołecką, zarząd OSP i KGW. Gości powitał sołtys wsi Krzysztof Ogórek.  Występy  rozpoczęły dzieci ze świetlicy wcielając się w rolę obrońców przyrody w Ekologicznym przedstawieniu. Podczas tego wieczoru zaprezentowała swój talent występująca gościnnie Julia Zaczyńska, pięknym śpiewem uatrakcyjniła część artystyczną.
W kolejnym punkcie wieczoru goście mogli  wysłuchać piosenki wykonanej przez Paulinkę Szewczyk przy akompaniamencie  Orkiestry Dętej pod batutą Andrzeja Żerka oraz obejrzeć występy „Mażoretek”. W programie festynu nie brakowało konkursów w których wzięli udział zarówno  dorośli jak i dzieci, wszyscy zostali nagrodzeni upominkami.  Padający od rana deszcz nie przeszkodził w dobrej zabawie, organizatorzy zadbali o dobrą atmosferę, pełne brzuszki i zabawę do późnych godzin nocnych.

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook