Powrót do listyFestyn Rodzinny „Z Miłości dla Zdrowia”

Jutro, 11 lutego br., na pl. Kościuszki odbędzie się Festyn Rodzinny „Z Miłości dla Zdrowia”. Początek imprezy planowany jest na godzinę 14.00. Głównym wydarzeniem festynu będzie charytatywny „Bieg z Sercem” – krótki bieg rekreacyjny dla całych rodzin, którego celem jest zbiórka funduszy na sprzęt rehabilitacyjny dla Tomaszowskiego Stowarzyszenia Amazonek. Bieg rozpocznie się o godzinie 15.00. Po biegu wśród uczestników zostaną rozlosowane atrakcyjne upominki.

Wszyscy uczestnicy festynu będą mogli bezpłatnie skorzystać z porad medycznych i wykonać badania (m.in. EKG, pomiary ciśnienia tętniczego, cukru we krwi) oraz poznać zasady pierwszej pomocy. Dla wszystkich chętnych na pl. Kościuszki będzie czekać gorąca herbata oraz zalewajka z kuchni polowej.

Młodsi uczestnicy Festynu będą mogli skorzystać z zabaw na lodowisku.

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook