Powrót do listyFryzura filmowa podczas X edycji Szkolnego Konkursu Fryzjerskiego w ZSP 6

24 października 2022r. w ZSP nr 6 im. Stanisława Wyspiańskiego w Tomaszowie Mazowieckim odbyła się X edycja Szkolnego Konkursu Fryzjerskiego, którego temat brzmiał: „FRYZURA FILMOWA”. Fryzury wykonywane były na modelkach w strojach i makijażach zgodnych z tematem konkursu.
 
W konkursie wystartowało 16 uczniów, których pracę oceniało jury w składzie: Justyna Jura, Joanna Kobyłecka, Anna Porczyk.
 
Po ocenie prac pod względem zgodności z regulaminem, kategorią, wkładem pracy, estetyki jury przyznało następujące nagrody:
I miejsce: Julia Papierzewska, kl.3FoF
II miejsce: Martyna Sepkowska, kl.4FoF
III miejsce: Julia Niemiec, kl.4FoF
 
Zwyciężczynie konkursu zostały nagrodzone, a wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy pamiątkowe i oceny celujące z przedmiotów zawodowych.
Laureatom konkursu serdecznie gratulujemy i życzymy sukcesów w konkursach regionalnych i ogólnopolskich.
Warto dodać, że udział w konkursie był dla biorących w nim udział niewątpliwie  kolejnym doświadczeniem w opanowywaniu sztuki fryzjerskiej.
 
Oprawą fotograficzną zajęła się uczennica klasy 3FoF: Zuzanna Urbaszek.
     
Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook