Powrót do listyFundacja Pasaże Pamięci ma już rok

Na swej facebookowej stronie fundacja chwali się rokiem istnienia. To niezwykłe przedsięwzięcie, którego inicjatorką, pomysłodawczynią i fundatorką jest tomaszowianka, Justyna Biernat.

Fundacja stworzona została do prowadzenia dialogu wokół wielokulturowego dziedzictwa Tomaszowa. Przez rok Fundacji udało się zrealizować kilka niezwykłych przedsięwzięć: Metamorfozy miasta, Palimpsesty – literacko-muzyczne audioprzewodniki po przedwojennym Tomaszowie, wirtualny spacer po fabrycznym, starym Tomaszowie, edukację w pracowni, Archiwa Rodzinne.

O każdym z nich można przeczytać na stronie internetowej Pasaży.

FORMAT3A gratuluje twórcom przedsięwzięcia pomysłu i determinacji. Czekamy na kolejne projekty i kolejne lata działań w wielokulturowym Tomaszowie.

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook