Powrót do listyFuture Makers Festival – zaproszenie

Podczas Future Makers Festival swoje dotychczasowe osiągnięcia będzie prezentować młodzież z całej Polski zrzeszona przy realizacji wspólnych projektów lub działająca samodzielnie. Poza poznaniem działalności wystawców uczestnicy będą mogli posłuchać i aktywnie uczestniczyć w licznych panelach dyskusyjnych prowadzonych z udziałem popularyzatorów nauki. Jest to niezwykła okazja dla mieszkańców Tomaszowa i okolic zainteresowanych szeroko pojętą technologią i nauką do zdobycia wiedzy niezbędnej przy rozwijaniu swoich pasji.

Miejsce – Zespół Szkół Ponadpodstawowych nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Tomaszowie Mazowieckim (Hala Sportowa) ul. św. Antoniego 29

Wydarzenie rozpoczyna się w piątek 28.10.2022 o godzinie 13:00 (prezentacje wystawców 14:00).

W sobotę zaś zaczynamy o 10:00 aby przedstawić jak samemu rozpocząć przygodę z nauką oraz pokazać, że warto zdobywać wiedzę.

Wstęp wolny

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook