Powrót do listyGawędzili o tomaszowskich olimpijczykach

Trzecie spotkanie z cyklu „Tomaszowskie gawędy” organizowanego przez Miejskie Centrum Kultury odbyło się we wtorek, 14 lutego 2023 r. w Galerii Sztuki Arkady. Tym razem tematem przewodnim gawęd była „Kultura fizyczna – Tomaszowscy olimpijczycy”.

Prowadzone rozmowy opierały się na wspomnieniach związanych z olimpijczykami z naszego miasta, ich osiągnięciach czy sytuacjach z czasów szkolnych. Pokrótce o swoich sportowych doświadczeniach opowiedzieli sami olimpijczycy, czyli Stanisława Pietruszczak-Wąchała, Wanda Panfil oraz Paweł Abratkiewicz, którzy gościli na wydarzeniu tego wieczoru. Wśród gości był również trener olimpijczyków w kolarstwie przełajowym i górskim Zbigniew Dziurdź. Uczestnicy spotkania do przekazania mieli tyle ciekawych wspomnień, że wydłużyło się ono do późnych godzin wieczornych. Organizatorzy dziękują za zaangażowanie i obecność.

Kolejne „Tomaszowskie gawędy” odbędą się 28 lutego o godzinie 18 w Galerii Sztuki Arkady przy ul. Rzeźniczej 4. Tematem będzie „Wielokulturowy Tomaszów”. Jeśli macie jakieś pamiątki, stare zdjęcia – koniecznie zabierzcie ze sobą – apelują organizatorzy.

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook