Powrót do listyGmina Ujazd. Filmowe wakacje w Dębniaku

Trzeci tydzień zajęć wakacyjnych organizowanych przez GOK miał miejsce w Świetlicy Wiejskiej w Dębniaku.
Po wstępnej integracji uczestnicy rozpoczęli prace nad realizacją „WAKACJI FILMOWYCH”. Na wstępie oprócz zwykłych działań ruchowych nagrywane były pierwsze, krótkie etiudy filmowe.

Od drugiego dnia zajęć fachową pomocą służył Michał Rybak z „Rybak film”, który opowiadał jak stworzyć w pełni profesjonalny film. Następnie dzieci zajęły się pisaniem scenariusza do własnych produkcji filmowych. Michał Rybak dał też praktyczne wskazówki jak zrobić idealne ujęcie. Następnie uczestnicy prowadzali wywiady z zaproszonymi mieszkańcami Dębniaka oraz ze sobą nawzajem. W kolejnym dniu miał miejsce przegląd wykonanych plakatów – zaproszeń na wieczór filmowy i warsztaty montażu filmów. Na koniec instruktorki GOK zrobiły dzieciom kurtynę wodną oraz zawody w przeciąganiu liny. Tych zajęć ruchowych było zresztą w ciągu tygodnia dużo więcej.

Filmowa przygoda w Dębniaku dobiegła końca. W piątek uczestnicy zajęć zaprezentowali trzy filmy, w których przedstawili jak zmieniał się Dębniak i jego mieszkańcy. Po części oficjalnej przyszła pora na smaczne kiełbaski z ogniska i podziękowania za dobrą, pożyteczną zabawę.

Źródło: ujazd.com.pl

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook