Powrót do listyGminny Turniej Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Tomaszów Mazowiecki w Wiadernie

20 sierpnia, na boisku w Wiadernie rozegrany został Gminny Turniej Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Tomaszów Mazowiecki w Wiadernie.

W rozgrywkach wzięło udział 8 drużyn. Pierwszy raz w turnieju udział wzięły 2 drużyny żeńskie, których mecz wzbudzał największe emocje.
W powyższej kategorii I miejsce zajęła drużyna z KS Diablo Wąwał, II miejsce drużyna reprezentująca Urząd Gminy Tomaszów Mazowiecki. W kategorii drużyn męskich mecz o I miejsce nie przyniósł rozstrzygnięcia, a o zwycięstwie zadecydowały rzuty karne, w których lepsza okazała się drużyna z OSP Smardzewice. II miejsce zajęła drużyna z KS Diablo Wąwał, a III  miejsce drużyna z LKS Wiaderno. Oczywiście turniej nie zostałby rozegrany bez udziału sędziego – Piotra Mostowskiego.

 
Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook