Powrót do listyGodzina W na placu Kościuszki w Tomaszowie Mazowieckim [film, zdjęcia]

1 sierpnia 2018, w środę, dla upamiętnienia bohaterów powstania warszawskiego do centrum Tomaszowa Mazowieckiego zjechali się motocykliści.  O godzinie 17 zawyły silniki motocykli, klaksony, syreny alarmowe. Wokół placu Kościuszki zebrali się mieszkańcy miasta, którzy z zaciekawieniem przypatrywali się motocyklistom i motocyklom.

Tomaszów, drugi już rok jest świadkiem tego wydarzenia. Inicjatorem upamiętnienia bohaterów wielkiego powstańczego zrywu  jest Stowarzyszenie Posiadaczy Pojazdów Zabytkowych  Weteran, ale chętnie przyłączają się również inni motocykliści. Liczne uczestnictwo motocyklistów z Grupy Szamana, KLIW czy Free Riders (Głowno i jego okolice) świadczy o tym, że dziś pomimo codziennych zadań i obowiązków tomaszowianie pamiętają co wydarzyło się 74 lata temu w Warszawie.

Tomaszów Mazowiecki. Godzina W. Stowarzyszenie Posiadaczy Pojazdów Zabytkowych "Weteran" i motoyklisci z Tomaszowa oddają chwałę i cześć bohaterom

Opublikowany przez Format3A Środa, 1 sierpnia 2018

 
Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook