Powrót do listyGroźne zdarzenie drogowe w Budziszewicach

Tomaszowscy policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia drogowego, do którego doszło 09 lipca 2018 roku w miejscowości Budziszewice około godziny 14:00

Ze wstępnych ustaleń wynika, iż 9 lipca około 14:00 ulicą Leśną w Budziszewicach 47 letnia mieszkanka powiatu tomaszowskiego, która miała w organizmie prawie 2,5 promila alkoholu poruszała się nieprawidłową stroną jezdni. Kobieta najprawdopodobniej w wyniku utraty równowagi weszła na tylne koło ostatniej osi pojazdu ciężarowego, który ją omijał. W wyniku powyższego została częściowo najechana przez wspomniany pojazd i doznała urazu nóg. Kierujący samochodem ciężarowym 58 letni mieszkaniec powiatu tomaszowskiego był trzeźwy. Kobieta z uwagi na doznane obrażenia została przetransportowana śmigłowcem LPR do szpitala w Łodzi.

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook