Powrót do listyGrzegorz Płatek został nowym zawodnikiem Lechii

Grzegorz Płatek został nowym zawodnikiem Lechii Tomaszów Mazowiecki. Pomocnik dołączył już do drużyny i ma za sobą pierwsze treningi z zielono-czerwonymi. To drugi zawodnik, który w zimowym okienku transferowym zasilił szeregi tomaszowian.

Płatek jest wychowankiem Stali Mielec, w której najpierw przez kilka lat występował w drużynie juniorskiej, a później został włączony do pierwszej drużyny. W seniorskim zespole 26-latek wystąpił w kilkunastu meczach na poziomie II ligi. W sezonie 2016/2017 został zawodnikiem Siarki Tarnobrzeg. W barwach tej drużyny rozegrał blisko 90 meczów w II lidze, w których strzelił 5 bramek. Następnie w sezonie 2019/2020 przeniósł się do Resovii Rzeszów, z którą wywalczył awans po meczach barażowych do Fortuna I ligi. Na tym poziomie rozgrywkowym zagrał w 12 spotkaniach i strzelił jednego gola. Po rundzie jesiennej sezonu 2020/2021 przeniósł się do drugoligowej Olimpii Grudziądz w barwach, której rozegrał 18 meczów. Ostatnie dwa lata Grzegorz Płatek spędził w Podhalu Nowy Targ (IV grupa III ligi). W sumie zagrał w około 80 meczach, w których 17 razy wpisał się na listę strzelców.

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook