Powrót do listyGwiazdkowa Niespodzianka Dzieciom

Fundacja Arka Nadziei  razem ze Szkołą Podstawową nr 13 przeprowadziły 18 grudnia br., lokalną akcję Gwiazdkowa Niespodzianka. Podczas Gwiazdkowej Niespodzianki  podarunki otrzymało 60 dzieci z rodzin potrzebujących wsparcia.

Występ artystyczny stanowiła premiera szkolnych Jasełek przygotowanych przez uczniów. Mądre treści, piękny śpiew szkolnego zespołu muzycznego, wykwintne stroje aktorów wprawiły odbiorców w miły, świąteczny nastrój.

Dzieci na spotkanie przybyły z rodzicami, którzy nie ukrywali radości i zadowolenia, a nagrodą dla wszystkich osób zaangażowanych w zadanie  był widok  radosnych uśmiechów dzieci. Gwiazdkowa  Niespodzianka odbyła się w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej nr 13.  

 

 

Źródło: Anita Przybysz-Wójciak SP 13

 

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook