Powrót do listyHigienistka roku

Polskie Stowarzyszenie Higieny Stomatologicznej organizuje kursy, szkolenia i konferencje, publikuje prace naukowe z zakresu higieny stomatologicznej, artykuły. Na stronie internetowej m.in. promuje higienę stomatologiczną wśród pacjentów.

Obecnie (do końca roku) prowadzi konkurs „Higienistka stomatologiczna 2016 r.). Wśród kandydatek jest tomaszowianka, Malwina Stawasz-Pawlak.

Pani Malwina jest absolwentką Szkoły Policealnej Samorządu Województwa Łódzkiego w Tomaszowie na kierunku higienistka stomatologiczna. Pracuje w prywatnym gabinecie stomatologicznym oraz klinice implantologicznej. Jako dyplomowana higienistka stomatologiczna samodzielnie wykonuje zabiegi higienizacyjne, profilaktyczne, zajmuje się m.in. stomatologią estetyczną i higieną jamy ustnej. Prowadzi akcje profilaktyczne w przedszkolach. Można na nią głosować wchodząc na stronę http://pshs.pl/ranking/higienistka-roku-2016

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook