Powrót do listyHubalczycy wspierają malutką Mia

Członkowie i sympatycy Stowarzyszenia „Hubalczycy 1939- 1940” dowiedzieli się o 7 miesięcznej dziewczynce Mia Kurtuldu, która choruje na rdzeniowy zanik mięśni SMA 1. Jest to najgroźniejszy typ tej choroby.

Leczenie odbywa się poprzez rehabilitację ale też farmakologicznie ale jest to kosmiczna kwota, która powala z nóg.
Hubalczycy postanowili pomóc Mii i zbierają pieniądze na jej leczenie.
Stowarzyszenie na swojej stronie na portalu FB ogłosiło licytację na spotkanie kawaleryjskie i przejażdżkę koniem.
Osoba, która wygra licytację w trakcie zapoznawania z koniem i wyposażeniem mundurowym ułańskim pozna również historię kawalerii. Spotkanie z kawalerzystami to również doskonały prezent do świętowania Dnia Kobiet! Zapewniamy pamiątkowe zdjęcia, by móc wspominać chwile spędzone w kawaleryjskim gronie.
Dodatkowo dla zwycięzcy licytacji wręczymy prezent niespodziankę związaną z końmi i kawalerią.
Jazda zależała będzie od umiejętności jeźdźca, (jeżeli znajdzie się osoba, która potrafi jeździć konno możliwy jest wyjazd w teren z dwoma końmi).
Może to być również spacer z koniem w ręku, wszystko zależy od osoby, która wygra licytację.
Licytacja trwa do dnia 24 lutego do godziny 21.00
Taka sama licytacja zakończyła się już w oddziale terenowym stowarzyszenia w Żaganiu gdzie członek stowarzyszenia Sebastian Śledź zebrał 250,00 zł za konną przejażdżkę.

Pomóżmy Mii

https://www.facebook.com/groups/178395956838695/permalink/187228032622154/

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook