Powrót do listyII Jesienny Rajd Rowerowy

W ramach cyklu ,,Na zdrowie nigdy nie jest za późno”, 30 września odbył się II Jesienny Rajd Rowerowy pod nazwą ,,Brzegiem Pilicy”. Celem cyklistów w kameralnym składzie było pokonanie około 30 kilometrów na trasie Tomaszów-Spała-Konewka-Spała-Tomaszów. W trakcie wycieczki uczestnicy zwiedzili bunkry w Konewce oraz Centralny Ośrodek Sportu w Spale.

W bunkrach rowerzyści mogli podziwiać między innymi prywatną wystawę militariów. Podczas wizyty w COS-ie jako największą atrakcję uznano pobyt w grocie solnej. Miejskie Centrum Kultury serdecznie dziękuje Juliuszowi Szymańskiemu właścicielowi bunkrów w Konewce oraz dyrektorowi COS w Spale Waldemarowi Wendrowskiemu za udostępnienie obiektów. Szczególne podziękowania kierujemy do pani Agnieszki Iskierki, która wcieliła się w rolę gospodarza i przewodnika po COS-ie.

 

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook