Powrót do listyII Krytyczna Masa Kajakowa na Pilicy

17 czerwca ze Smardzewic, Tomaszowa Mazowieckiego i Spały wyruszyła II Krytyczna Masa Kajakowa na Pilicy. Pomimo nie sprzyjającej aury wydarzenie cieszyło się dużym zainteresowaniem. Po krótkim zgrupowaniu w Teofilowie, około godz. 14:30 kajakarze wpłynęli do Inowłodza.

Powitani przez organizatorów: Andrzeja Ambroziaka – prezesa KS Amber i Bogdana Kąckiego – wójta gminy Inowłódz udali się na ciepły posiłek. Podczas imprezy odbyły się regaty kajakowe o puchar Wójta Gminy Inowłódz, a także konkurs na strój piastowski. Ponadto uczestników spływu w inowłodzkich zabytkach: Kościele romańskim p.w. św. Idziego oraz Zamku Króla Kazimierza Wielkiego oprowadzali przewodnicy. Chłód i padający deszcz nie wystraszył sympatyków kajakarstwa, co cieszy organizatorów.

 

 

Źródło: inowlod.pl, foto A. Ciołak

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook