Powrót do listyIII Międzyszkolny Konkurs Fryzjerski o Puchar Starosty Tomaszowskiego „BITWA O WŁOS”

12 grudnia 2019r. w godzinach 9.30 – 14.00 w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 6 odbędzie się III Międzyszkolny Konkurs Fryzjerski o Puchar Starosty Tomaszowskiego „BITWA O WŁOS”.

Konkurs jest szansą by w rywalizacji wykazać swoje umiejętności zawodu fryzjerskiego. Cały proces przygotowania do konkursów wymaga czasu, w którym to młodzi fryzjerzy uzyskują umiejętność profesjonalnego wykonywania poszczególnych zabiegów. Efektem takiego działania jest nieustanny rozwój zawodowy oraz nieustanna motywacja do pracy nad sobą młodych fryzjerów. Czas konkursu to  to dobry moment do wymiany doświadczeń miedzy nauczycielami i młodzieżą.

Uczestnicy konkursu wykonujają fryzurę wieczorową  „W ślad za Antoinem – Kobieta XXI wieku…”

Konkurs kierowany do uczniów kształcących się w zawodzie Technik Usług Fryzjerskich i Fryzjer w szkołach ponadgimnazjalnych województwa łódzkiego.

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook