Powrót do listyIII Otwarte Zawody Wędkarskie Polskiego Związku Wędkarskiego koło nr 31 STARZYCE

Zaproszenie na  III Otwarte Zawody Wędkarskie o Puchar Prezydenta Miasta Tomaszowa Mazowieckiego, Polskiego Związku Wędkarskiego koło nr 31 STARZYCE.

Zawody zostaną rozegrane w miejscowości Stara Wieś nad Zalewem Sulejowskim w dniu 21 07 2019r. (niedziela). Zawody rozpoczynają się zbiórką o 6 00. O godz. 7 30 przewidywany jest start zawodów.
Zawody trwają 4 godziny. Koniec Zawodów przewidziany jest na godz. 11 30. Do godz 12 00 praca komisji sędziowskiej i ok. 12 45 uroczysta ceremonia wręczenia nagród. Przewidziano 83 stanowiska wędkarskie w kategorii SENIOR podzielone na trzy sektory.
Na osobnym sektorze na 10 stanowiskach swoją rywalizację przeprowadzą juniorzy w metodzie spławikowo – gruntowej.
Zawodom towarzyszy zbiórka publiczna pod nazwą ŁOWIMY RYBKI DLA JULITKI. Zebrane środki nie tyko z puszek, lecz także ze składek uczestnictwa w imprezie zostaną przeznaczone na rehabilitacje trzynastoletniej Julity Plich pacjentce Ośrodka Rehabilitacji Dzieci Niepełnosprawnych w Tomaszowie.
Na uczestników zawodów czekają bardzo atrakcyjne nagrody przygotowane przez sponsorów imprezy. Jak co roku zawody cieszą się ogromną popularnością.

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook