Powrót do listyInformacja zwrot podatku akcyzowego

Wójt gminy Lubochnia informuje mieszkańców gminy, iż termin składania wniosków o zwrot podatku akcyzowego zawartego w cenie oleju napędowego wykorzystywanego do produkcji rolnej przypada w dniach

1 luty do 28 luty 2018 r.

Do wniosku należy załączyć faktury VAT potwierdzające zakup oleju napędowego w okresie od 1 sierpnia 2017r. do 31 stycznia 2018r.

Wnioski o zwrot podatku można pobierać i składać w Urzędzie Gminy w pokoju Nr 18. Jednocześnie informujemy, iż zwrot podatku akcyzowego będzie dokonywany wyłącznie na rachunek bankowy producenta rolnego wskazany we wniosku.

Ponadto uprasza się wnioskodawców aby składane wnioski były kompletnie wypełnione – zawierały dane osobowe i adresowe (1 strona wniosku) wraz ze wskazaniem numeru rachunku bankowego (2 strona wniosku), na który ma być dokonany zwrot.

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook