Powrót do listyInowłodzki Dzień Rodziny

Dzień Rodziny, odbył się w Inowłodzu na Osiedlu Zamoście 21 lipca. Zorganizowany został po raz drugi przez Koło Dużych Rodzin 3 plus w Inowłodzu. Była zabawa z animatorkami z Kreatywnej Piwnicy, malowanie buziek, puszczanie dużych baniek, gry i zabawy. Były również zajęcia Zumby przeprowadzone przez Szkołę Tańca i Ruchu „ZOla” Aleksandry Kołkiewicz z Tomaszowa Mazowieckiego. Licytacja na rzecz niepełnosprawnej Kasi oraz zbiórka korków. Słodki poczęstunku, kiełbaski, mnóstwo humoru, zabawy i radości zwłaszcza, że goście – mieszkańcy Inowłodza i nie tylko, również turyści wypoczywający w Inowłodzu dopisali.

Nasze działania mają charakter małej lokalnej  kampanii, w której  promujemy duże i wielopokoleniowe rodziny.  Pokazujemy  te rodziny jako przykład pozytywnego podejścia do rodzicielstwa i chcemy wykorzystywać ich potencjał, zaradność oraz umiejętności organizacyjne na rzecz całej społeczności lokalnej – mówi Iwona Szczepańska z Inowłodzkiego Koła Związku Dużych Rodzin 3+.

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook