Powrót do listyInwestuj w Województwie Łódzkim

Do 12 lipca potrwa drugi etap rekrutacji do projektu, którego celem jest podniesienie standardów obsługi inwestorów w gminach i powiatach województwa łódzkiego.

Wszechstronnym wsparciem w tym projekcie zostanie objętych aż 80 samorządów z naszego województwa, z czego co najmniej 40 wdroży procedury obsługi inwestorów. Program nazwany „Wdrażanie standardów obsługi inwestora w samorządach Województwa Łódzkiego” współfinansowany jest przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Województwo Łódzkie w realizuje go w partnerstwie ze spółką Euro Innowacje z Poznania.

Projekt skierowany jest do gmin i powiatów z naszego regionu, które chcą podnieść jakość obsługi inwestorów dzięki wprowadzeniu jednolitych standardów rekomendowanych przez Polską Agencję Inwestycji i Handlu S.A. Dzięki programowi samorządy będą lepiej przygotowane do profesjonalnej obsługi inwestorów, co przyczyni się do promocji gospodarczej oraz budowania pozytywnego wizerunku gmin i powiatów jako miejsc do lokowania inwestycji.

Projekt obejmuje pakiet specjalistycznych szkoleń dla kierowników urzędów oraz pracowników zajmujących się obsługą inwestorów, doradztwo indywidualne dotyczące wdrożenia standardów obsługi inwestorów, materiały do przygotowania profesjonalnej oferty inwestycyjnej.

Jednostki samorządu terytorialnego zainteresowane udziałem w projekcie więcej informacji znajdą pod adresem: https://biznes.lodzkie.pl/nasze-projekty/.

O zakwalifikowaniu gmin lub powiatów do projektu decyduje kolejność zgłoszeń.

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook