Powrót do listyIV Rekreacyjny Bieg Antoniański

Od soboty, 11 czerwca 2022 roku, do poniedziałku, 13 czerwca 2022 roku, trwały w Tomaszowie Mazowieckim Dni Antoniańskie. Uroczystości są poświęcone świętemu Antoniemu z Padwy, który w 2016 roku został ustanowiony patronem naszego miasta i powiatu.

Różne imprezy były organizowane w ramach tego święta. Msze święte dla dzieci, młodzieży i dorosłych, koncerty. Były także imprezy sportowe, min. Rekreacyjny Bieg Antoniański.

IV bieg odbył się w poniedziałek, 13 czerwca. Organizatorem już czwartej edycji tego Biegu jest Powiatowe Centrum Animacji Społecznej. W niedzielę koncerty odbywały się pod gołym niebem na placu Kościuszki przy pięknej, ciepłej, słonecznej pogodzie. Poniedziałek nie był tak łaskawy dla uczestników. Po godzinie 15-ej padał deszcz, można nawet powiedzieć, że była ulewa. Na chwilę ok. godziny 15.30 ulewa zmieniła się w niewielki deszczyk i ten moment organizatorzy wykorzystali i bieg wyruszył. Trasa liczyła 1 kilometr. Był to bieg rekreacyjny, nie na czas. Biegły małe dzieci, młodzież, dorośli i seniorzy.

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook