Powrót do listyJazz dla Marka Karewicza

20.X o godz 19:00 w „Arkadach” odbył się jazzowy koncert. Na scenie jako pierwszy pojawił się Maciej Smoluch rozgrzewając gości gitarowym repertuarem Paco de Lucia. Następnie mogliśmy usłyszeć improwizacje w wykonaniu: Gorana Larsena, Wojtka Lubczyńskiego, Bartosza Stępnia i Dariusza Igielskiego. Żywiołowość, nieprzewidywalność i muzyka pełna pasji wprowadziła licznie zgromadzoną publiczność w zdumienie. Ta z kolei nagrodziła artystów brawami na stojąco. Emocje rozpierały galerię, a w niejednych oczach widać było błysk. Muzycy pokazali, że język jazzu przemawia do serc i wzrusza. Sprawia, że kocha się jazz za to jaki jest. Za improwizację, za napięcie, za stan w jaki wprowadza umysł i ciało. To za to wszystko właśnie kocha go Marek Karewicz, wyjątkowy człowiek, który był z nami. Na swoich fotografiach niejednokrotnie pokazał jak wiele muzyka dla niego znaczy. Dlatego też z olbrzymią radością pomagamy i zapraszamy Państwa na kolejny charytatywny koncert, który odbędzie się już w niedzielę 30. X o godz 18:00. Zagrają: Marek Kądziela, Kasper Tranberg, Max Mucha oraz Kasper T. Christiansem. Czeka na Was wiele niezapomnianych chwil. Dziękujemy wszystkim za już okazaną pomoc na rzecz Mistrza Karewicza.
Zapraszamy do udziału w aukcji oraz koncercie. Bilety do nabycia w Galerii Sztuki Arkady. Cena 25,00 zł. Informacje pod nr telefonu 44 724 52 93.

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook