Powrót do listyJubileuszowy Integracyjny Konkurs Piosenki „Tomaszowskie Lato” już  piątek

Już w piątek w Powiatowym Centrum Animacji Społecznej odbędzie się V Integracyjny Konkurs Piosenki „Tomaszowskie Lato”. Konkurs ma na celu wspieranie, inspirowanie i popularyzowanie twórczości osób utalentowanych muzycznie oraz stworzenie możliwości zaprezentowania się przed szeroką publicznością. Na scenie zaprezentuje się 70 podmiotów – dzieci, młodzież i dorośli do 21 roku życia. W większości będą to soliści, którzy przyjadą do Tomaszowa z całej Polski. Przesłuchania rozpoczną się tuż po godz. 9.00 i potrwają do 15.00.

– Bardzo się cieszę, że konkurs cieszy się taką popularnością. W tym roku mamy jego mały jubileusz, bo będzie to już jego 5 edycja – mówi Dorota Ignasiak, dyrektor PCAS-u. – Nie udało się niestety, ze względu na małą ilość zgłoszeń, utworzyć kategorii piosenki ukraińskiej, ale dzieci, które się zgłosiły, wystąpią w swoich kategoriach wiekowych. Ważne też jest, że w jury konkursowym zasiądą: pani Katarzyna Łaska, pochodząca z Tomaszowa polska piosenkarka, aktorka musicalowa i dubbingowa, która na swoim koncie ma wielkie sukcesy wokalne, teatralne, filmowe i dubbingowe, pani Karolina Lizer, wokalistka, kompozytorka i autorka, a także klawesynistka i pianistka, młoda artystka, która ma już na koncie wiele sukcesów w branży muzycznej oraz pan Walerij Rybkin, pochodzący z Ukrainy muzyk, wokalista, pedagog, człowiek mocno związany z kulturą na Ukrainie. Myślę, że naprawdę będzie to wyjątkowe wydarzenie i tegoroczni uczestnicy wzniosą jego poziom na wyżyny, zresztą niektórzy z nich mają już duże sukcesy na koncie. Zapraszamy wszystkich do kibicowania. Można zasiąść na widowni i posłuchać, jak rodzą się polskie talenty wokalne. Harmonogram wydarzenia dostępny jest już na naszym profilu Fb. Koncert finałowy zaplanowaliśmy na godz. 16.00. Wystąpią w nim laureaci wybrani przez jury, o 17 natomiast wręczymy statuetki, nagrody i dyplomy, także serdecznie Państwa zapraszam.

Honorowy patronat nad konkursem objął starosta tomaszowski, Mariusz Węgrzynowski.

 

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook