Powrót do listyJuż we wrześniu II Łódzkie Regionalne Targi Pracy i Rozwoju Osobistego

W dniach 27-28 września 2017 roku odbędzie się II edycja Łódzkich Regionalnych Targów Pracy i Rozwoju Osobistego, które odbędą się w hali Expo-Łódź.

Celem targów jest zaprezentowanie mieszkańcom nie tylko Łodzi i ale też i regionu kompleksowej oferty pracy dostępnej na lokalnym rynku. Łódzkie Regionalne Targi Pracy i Rozwoju Osobistego to także możliwość spotkań z ekspertami , prezentacje firm, podnoszenie kwalifikacji poprzez udział w warsztatach i szkoleniach oraz niepowtarzalna szansa zdobycia wiedzy pozwalającej już dziś właściwie pokierować ścieżką swojego rozwoju.
Podczas tegorocznej edycji wydarzenia pragniemy położyć szczególny nacisk na kształtowanie rozwoju osobistego oraz stworzyć forum wymiany poglądów i doświadczeń z zakresu szeroko rozumianego zarządzania zasobami ludzkimi.

Targi będą skierowane do osób bezrobotnych jak i wszystkich zainteresowanych podjęciem lub zmianą dotychczasowej aktywności zawodowej, autorozwojem i podniesieniem własnych kwalifikacji oraz studentów i absolwentów.
Organizacja Łódzkich Regionalnych Targów Pracy i Rozwoju Osobistego to odpowiedź na dynamicznie zmieniający się rynek pracy oraz rosnące zapotrzebowanie na pracowników określonych branż. To wydarzenie rekrutacyjne, które pozwoli zapoznać się z ofertami firm, m.in. z branży finansowej, informatycznej, handlowej, motoryzacyjnej, elektronicznej, medycznej czy produkcyjnej. Do udziału w targach zapraszamy również agencje pośrednictwa pracy oraz doradztwa personalnego, firmy i instytucje szkoleniowe, szkoły językowe oferujące darmowe kursy finansowane z funduszy unijnych.

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook