Powrót do listyKajakarze z Wikinga Startowali w III MP na Ergometrach

W dniu 16 luty 2020 w hali sportowej Politechniki Poznańskiej odbyły się III Mistrzostwa Polski na Ergometrach Kajakowych.
Pośród zawodników z 20 ekip z Polski oraz jednej ze Szwecji startowała również skromna reprezentacja kajakarzy z MUKS „Wiking” działającym przy Powiatowym Centrum Animacji Społecznej w Tomaszowie Maz.
Nasi zawodnicy startowali w konkurencji seniorów na dystansie 1000m. gdzie Marek Rybarczyk uplasował się na 11 pozycji.
Oraz w kategorii masters na dystansie 500m podzielonej na kategorie wiekowe do 50 lat i powyżej. W kategorii 50 + brązowy medal zdobył Mirosław Kowalski, który tym samym obronił te pozycje z przed roku gdzie również był na trzecim stopniu. na piątym miejscu w tej kategorii rywalizacje ukończył Czesław Pietrzyk. W młodszej kategorii Cezary Dębiec zajął 7 miejsce.
Wszyscy panowie startowali również w sztafecie na 3000m. gdzie rywalizacje ukończyli na 6 miejscu poprawiając wynik z zeszłego roku o 5 pozycji.

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com