Powrót do listyKiszynie u Lubochniaków – zaproszenie na spektakl

W imieniu organizatorów: Wójta Gminy Lubochnia, Przewodniczącego Rady Gminy Lubochnia oraz Dyrektora Gminnego Centrum Kultury w Lubochni serdecznie zapraszamy na widowisko teatralne „Kiszynie u Lubochnioków” organizowanego w ramach obchodów Gminnego Dnia Seniora. Widowisko odbędzie się już w najbliższą sobotę 22 października , o godzinie 17.00 w Sali Gminnego Centrum Kultury w Lubochni.

Podczas wieczoru, oprócz tradycyjnego kiszenia kapusty,  zaplanowany został również występ  ZPiT Lubochnianie, a także degustacja potraw z kapusty oraz wspólna biesiada.

Z  całego serca zachęcamy do jak największego udziału w wydarzeniu podczas którego będzie można pomóc małemu Jasiowi Goliatowi powrócić do zdrowia po ciężkim wypadku. Obecnie Jasio przebywa w klinice w Krakowie,  poddany jest kosztownemu leczeniu  i długiej  rehabilitacji.

Każde,  nawet najmniejsze wsparcie będzie dla Jasia szansą powrotu do zdrowia.

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook