Powrót do listyKlub Senior+ z Ujazdu z wizytą w Warszawie

Seniorzy działający w klubie Senior+ oraz członkowie chóru GOK uczestniczyli wczoraj w wycieczce do Warszawy. Organizatorem wyjazdu była Jolanta Szmidt, koordynatorka klubu Senior+ w Ujeździe.

W programie przewidziana było między innymi zwiedzanie budynku Sejmu RP. Tak się złożyło, że w wyniku trwających pod Sejmem protestów były duże problemy z realizacją tego punktu wycieczki, ale ostatecznie udało się wejść dzięki interwencji posła Roberta Telusa. Już w trakcie wizyty poseł Telus spotkał się na chwilę z uczestnikami wycieczki w towarzystwie posła Antoniego Macierewicza i poseł Anny Milczanowskiej. Na dziedzińcu sejmowym uczestnicy zamienili również słowo z senatorem Kornelem Morawieckim, który chętnie stanął do wspólnego zdjęcia.

Po zwiedzeniu Sejmu był czas na wizytę w miejscu o niebo spokojniejszym, które w swoim czasie było „cichym zakątkiem” króla Jana Sobieskiego i jego ukochanej Marysieńki. Rezydencja w Wilanowie zrobiła na zwiedzających wielkie wrażenie, szczególnie, że zza chmur zaczęło wyglądać słońce. Niestety, deszcz nie dał o sobie na długo zapomnieć i wizyta w ogrodach wilanowskich skończyła się oberwaniem chmury i gwałtowną burzą. Pomimo tego wszyscy uznali wyprawę do stolicy za bardzo udaną i ze śpiewem na ustach wracali do domu.

Źródło: www.ujazd.com.pl

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook