Powrót do listyKlub szachowy „Hetman” zaprasza

Dzielnicowy Ośrodek Kultury filia Miejskiego Centrum Kultury w Tomaszowie Mazowieckim zaprasza do uczestnictwa w zajęciach szachowych, które będą odbywały się w poniedziałki od godziny 18 do 20 przy ul. Gminnej 37/39.
Zapraszamy dzieci, młodzież, dorosłych, amatorów, weteranów oraz osoby chcące rozpocząć swoją przygodę z królewską grą.
Gra w szachy rozwija umiejętność koncentracji, myślenie strategiczne i przyczynowo – skutkowe – szachy od wieków są przecież najbardziej cenioną grą.
Na wszelkie pytania chętnie udzielą odpowiedzi pomysłodawcy klubu pod numerami telefonów: 501 553 788 Łukasz Kaczmarczyk, 505 100 264 Witold Sil lub osobiście podczas spotka klubu.
W poniedziałek 23 stycznia spotkali się pierwsi zainteresowani i pierwsze partie szachowe w Klubie Hetman zostały już rozegrane.

     

 

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook