Powrót do listyKolejni pijani kierowcy wyeliminowani z ruchu

W miniony weekend policjanci zatrzymali 3 pijanych kierowców, rekordzista miał w organizmie 3,2 promila, kierował kia, pijacki rajd zakończył na ogrodzeniu posesji. Policja przypomina, że każdy nietrzeźwy kierujący na drodze to śmiertelne zagrożenie dla życia i zdrowia innych uczestników ruchu.

2 grudnia o godzinie 3:20, na ulicy ks. Stanisława Grada został zatrzymany 29-letni rowerzysta, mężczyzna miał w organizmie 0,6 promila alkoholu, kolejny nietrzeźwy, tym razem kierujący bmw, 31- letni mieszkaniec powiatu tomaszowskiego, został zatrzymany o godzinie 20:20 w Łaznowie, mężczyzna wjechał w ogrodzenie płotu, następnie odjechał z miejsca zdarzenia. Policjanci zatrzymali podejrzewanego w miejscu zamieszania, miał prawie 3 promile.

3 grudnia o godzinie 11:45, na ulicy Luboszewskiej policjanci zatrzymali 41-letniego mieszkańca Łasku, mężczyzna kierował kia, wjechał w ogrodzenie oddalił się z miejsca zdarzenia, w czasie wykonywania przez policjantów czynności służbowych, kierujący pojazdem wrócił po auto, został zbadany na zawartość alkoholu, miał 3,2 promila. Za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości, za co grozi kara do 2 lat więzienia.

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook