Powrót do listyKolejny pijany kierowca spowodował wypadek

Pijany kierowca wiózł laguną czterech pasażerów. Jazdę zakończył w areszcie a pasażerowie w szpitalu. Policjanci po raz kolejny apelują aby nie być biernym widząc nietrzeźwego „za kółkiem”. Widzisz kierowcę jadącego wężykiem dzwoń na Policję 112 lub 997 To tylko jeden telefon a może uratować komuś życie.

11 lutego o godzinie 22:45, na drodze pomiędzy Ciebłowicami a Spałą miał miejsce wypadek drogowy. Jak wynika ze wstępnych ustaleń 30 letni mieszkaniec Tomaszowa kierując renault na łuku drogi zjechał na pobocze i uderzył w drzewo. Mężczyzna nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdami, w chwili zdarzenia był pijany miał 2,2 promila w organizmie. Kierujący renault trafił do aresztu a 4 pasażerów tego pojazdu została hospitalizowana. Okoliczności tego wypadku drogowego wyjaśniają policjanci z Tomaszowa.

10 lutego w Rokicinach policjanci zatrzymali 53-letniego mieszkańca powiatu tomaszowskiego, mężczyzna kierował rowerem miał 2,5 promila

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook